KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17511022
nr 1751 1022
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Signerad, Djos Mats. Bildmått: 18x11,8, yttermått inklusive ram: 37x28 cm
Kondition: slitage, missfärgad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:17:31
2.000 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn
nr 1751 1022
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
| Utrop: | 3.000 kr |
| Såld: | 2.200 kr |
måndag 15 december 2025 |
Anders Zorn