KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17511022

nr 1751 1022

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Signerad, Djos Mats. Bildmått: 18x11,8, yttermått inklusive ram: 37x28 cm

Kondition: slitage, missfärgad

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 15 december 2025
kl 18:17:31

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn